بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
EN
  • 1403/02/12 - 20:37
  • - تعداد بازدید: 216
  • - تعداد بازدیدکننده: 203
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نخبه پروری با کشف استعداد های نهفته در دانش آموزان

بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با ایجاد بستر مناسب سعی دارد تا دانش آموزان نخبه بتوانند در حوزه‌های مختلف، ایده‌های خود را عملیاتی کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی، رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی با حضور در مدارس استعداد های درخشان پسرانه علامه جعفری 2 و دخترانه فرزانگان 2  با دانش آموزان و مدیران و معلمان این مدارس دیدار و ضمن تبریک هفته معلم و سالروز شهادت اندیشمند فرزانه، شهید آیت الله مرتضی مطهری گفت: جامعه در مسیر تحول است و هیچ ارزشی در انسان بالاتر از کشف علایق و عشق ورزیدن به این علایق در مسیر رشد وجود ندارد.

 دکتر یوسف زندی تاکید کرد گام اول، کشف استعداد است و حرکت رو به جلو براساس مدل استعداد موفقیت و پیشرفت را به دنبال دارد که رسیدن به هدف غایی که همان خدمت به بشریت است با شناخت همین استعداد ها مسیر می شود.

زندی خطاب به مربیان و معلمان دلسوز عنوان کرد: همه استعداد ها به یک اندازه قابل ارزش هستند و باید به همه استعداد ها ارزش و معنا داد.

دکتر زندی ادامه داد: مهمترین پارامتری که می تواند به مسیر رشد جهت دهد شناخت استعداد است. و در این راه بهره مندی از ظرفیت کارشناسان و مشاوران بسیار حائز اهمیت است تا در مسیر رشد دچار تکانه ها نشده و با اثر بخشی این مسیر همراه شود.

زندی افزود: بنیاد نخبگان برای دانش آموزان بستری فراهم کرده است که از ایده ها تا تبدیل شدن به محصول نهایی حمایت کند.

دکتر زندی اظهار داشت: سعی بنیاد نخبگان در این است که مسیری ایجاد کند تا دانش آموزان نخبه بتوانند در حوزه‌های مختلف، ایده‌های خود را عملیاتی کنند.

رئیس بنیاد نخبگان آذربایجان شرقی در ادامه به سوالات و پرسش های دانش آموزان پاسخ داد و تاکید کرد: جوانان و دانش آموزان باید از فرصت عمر استفاده کنند و در انتخاب همنشین و دوست خود هدفمند عمل کرده و در جهت شناخت خود و  رشد و تعالی استعدادها و توانمندی خود گام بردارند. که پیشرفت جوانان و دانش آموزان باعث تعالی و پیشرفت جامعه ایران می شود.

  • گروه خبری : گروه های مطالب,گروه های محتوا,SlideShow,گفتگو,یادداشت
  • کد خبر : 171124
کلمات کلیدی
مدیر آذربایجان شرقی
خبرنگار

مدیر آذربایجان شرقی

تصاویر