جمعه 3 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

دعوت بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

بنیاد نخبگان استان آذربایجان شرقی از جمع دانشمندان، سرآمدان، مستعدان، فناوران و دانشگاهیان جهت حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت می نماید.

ایام دهه فجر  یاد آور ایستادگی ها، جانفشانی ها و رشادت های ملت انقلابی و فکور و نخبگان ایران اسلامی است که با حضور موثر و کارامد خود در همه ی عرصه ها بویژه علم و فناوری، در صحنه نبرد با خودکامگی و استبداد،  سربلند و سرافراز  بر سکوی اقتدار و پیروزی ایستادند. امروز بعد از گذشت  40 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند  اسلامی  ملت ایران نشان داده است که استعمارگران و زورگویان در دستیابی به اهداف کوته نظرانه خود که داعیه سردمداری و سلطه بر جهان را دارند، در برابر عزت و مقاومت این مردم دلاور ناکام و درمانده هستند. 

بی‌شک امت هوشیار و بیدار اسلامی نیک می‌دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور، نه در اعتماد به نظام فرسوده لیبرال دموکراسی غرب بلکه در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی، صبر و حضور هوشمندانه در صحنه‌ و توجه به نیروی انسانی جوان، خلاق و ما میتوانیم در گذار از اقتصاد نفتی به اقتصاد دانش بنیان خواهد بود. 

اینک که تأثیرات شگرف انقلاب اسلامی در محیط بین‌الملل، بیش از هر مقطع تاریخی در اعتراف جهانیان در تبدیل‌شدن ملت ایران به قطب تأثیرگذار جهانی مشهود است، پس از سال‌ها، نقاب از چهره استکبار جهانی برداشته و خوی استکباری آن را بیش از پیش نمایان کرده است. سیاست‌های کینه‌ورزانه‌ای که چهاردهه، اثبات‌کننده این نکته است که ذات نظام سلطه، استکباری است و با رفتن دولت‌ها، تغییری در آن صورت نخواهد پذیرفت، همچنان‌که عملکرد روزهای اخیر دولت  آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه و نژادپرستانه علیه انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی آن را تأیید می‌کند. 

همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی روز 22 بهمن و راهپیمایی 22 بهمن را «مظهر اقتدار ملی» و «مظهر ملت ایران» اعلام فرموده اند، بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جمع دانشمندان، نخبگان، سرآمدان، فناوران و دانشگاهیان دعوت می کند، دوشادوش مردم با حضور ارزشمندشان، این حرکت مقتدرانه را در  سال حمایت از تولید ملی، حضور تاثیرگذاری یابند تا شکرانه ای باشد برای شجره سبز و سروقامت انقلاب اسلامی، در بستر ایستادگی و مقاومت ملت سرافراز ایران اسلامی و معطر از تحقق وعده‌های الهی در چهلمین سالگرد پیروزی خود، راه استقلال و سربلندی خود را در جهت شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی طی می‌کند. ان شاءلله.

تاریخ انتشار : 1397/11/20
کد : 186
تعداد بازدید: 51

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601